Masthead header

o mnie

Witaj na mojej stronie. Mam na imię Iwona. Specjalizuję się w fotografii noworodkowej oraz niemowlęcej, czyli tej, która uwiecznia najcudowniejsze, pierwsze chwile Maleństwa na świecie. Portretowaniem dzieci zajmuję się od 2011 roku. Fotografuję głównie maleństwa od 10 dnia po narodzinach, niemowlaczki , starsze bobaski, a także kilkuletnie dzieci, rodziny i kobiety w ciąży.  Cechą moich fotografii jest przede wszystkim naturalność ujęta w piękny sposób. 

Moje studio znajduje się w Krośnie, mieści ono mnóstwo przydatnych akcesoriów – zgromadzonych przez wszystkie lata – stare krzesełka,  kosze i inne drobiazgi. Ubranka dla niemowląt, a także suknie do sesji ciążowych szyję i projektuję sama – by sesje były jeszcze bardziej wyjątkowe. Oprócz akcesoriów fotograficznych, studio wyposażone jest w podstawowe kosmetyki pielęgnacyjne, miejsce do przewinięcia oraz nakarmienia maluszka.

Współpracuję z najlepszymi podwykonawcami – którzy działają w branży od wielu lat, dzięki temu jestem pewna, że produkt, który otrzymacie będzie najwyższej klasy – piękne odbitki, powiększenia, czy wspaniałe albumy.

Ci, którzy byli już w moim uroczym studio, napisali garść miłych słów, za co bardzo dziękuję! Wszystkie prosto od Rodzciów

można odnaleźć na mojej stronie firmowej Facebook

Serdecznie dziękuję!!! I zapraszam !

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

F A C E B O O K
I N S T A G R A M