Masthead header

O mnie i o Lamelkowym studio

Witaj na mojej stronie. Mam na imię Iwona. Specjalizuję się w fotografii noworodkowej oraz niemowlęcej, czyli tej, która uwiecznia najcudowniejsze, pierwsze chwile Maleństwa na świecie. Portretowaniem dzieci zajmuję się od 2011 roku. Fotografuję głównie maleństwa od 10 dnia po narodzinach, niemowlaczki , starsze bobaski, a także kilkuletnie dzieci, rodziny i kobiety w ciąży.  Cechą moich fotografii jest przede wszystkim naturalność ujęta w piękny sposób. 

Moje studio znajduje się w Krośnie, mieści ono mnóstwo przydatnych akcesoriów – zgromadzonych przez wszystkie lata – stare krzesełka,  kosze i inne drobiazgi. Ubranka dla niemowląt, a także suknie do sesji ciążowych szyję i projektuję sama – by sesje były jeszcze bardziej wyjątkowe. Oprócz akcesoriów fotograficznych, studio wyposażone jest w podstawowe kosmetyki pielęgnacyjne, miejsce do przewinięcia oraz nakarmienia maluszka.

Ci, którzy byli już w moim uroczym studio, napisali garść miłych słów, za co bardzo dziękuję! A oto kilka opinii:

Pani Magda M. : „Natrafiłam zupełnie przypadkiem. Podpatrzyłam i pełna podziwu, zarezerwowałam sesję. Wszyscy, a przede wszystkim moja córeczka, bawiliśmy się wspaniale. A dodatkowo, te piękne chwile uwieczniła Nam wspaniała osoba Pani Iwony. Czego chcieć więcej. Dziękujemy z całego serca Pani Iwono. Na pewno jeszcze zawitamy u Pani w „Lamelkowym świecie”

Pani Ania R. : ” Z czystym sumieniem polecam Panią Iwone bardzo duże doświadczenie i podejście do naszych maluszków. Byłam naprawdę pod wrażeniem całej sesji. Dziekujemy „

Pani Gabriela W. : ” Dziękujemy za wspaniałą zabawę w czasie sesji i cudowne zdjęcia – pamiątka na całe życie.
Pani Iwono – Tworzy Pani na swoich fotografiach świat jeszcze piękniejszy niż w rzeczywistości. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy i znów doświadczymy lamelkowej magii:-)

Pani Ania G.: ” Przesympatyczna Pani fotograf z niezwykłym podejściem do dzieci i dorosłych . Na zdjęciach utrwala najbardziej nieuchwytne, unikatowe momenty, w rezultacie zdjęcia są niebanalne i wyjątkowe. Studio Lamelki jest miejscem gdzie chce się wracać. Polecam !!!!

Pani Mariola D.: „Atmosfera pełna ciepła, której owocem są przecudne fotografie – to cała Lamelka. Dziękujemy! Jeszcze wrócimy

Pani Iwona R. : Szczerze polecam!!! Pełen profesjonalizm, niesamowite podejście do dzieci, genialne ujęcia, miła atmosfera…. Zresztą…te zjawiskowe zdjęcia mówią same za siebie!

….i wiele , wiele innych na mojej stronie firmowej Facebook

Serdecznie dziękuję!!! I zapraszam !

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

F A C E B O O K
I N S T A G R A M